Hoe a.s.r. externe trainingen zoeken en boeken eenvoudig maakt voor medewerkers

3D Hoe ASR

Het zoeken, boeken en verwerken van externe trainingen is vaak een kostbaar proces. Omdat het leerlandschap zo versnipperd is en er tal van aanbieders zijn, zie je vaak door de bomen het bos niet meer. Door dit proces te digitaliseren en centraliseren, heeft a.s.r. weer grip op het boeken van externe trainingen en besparen zij ook nog eens tijd en geld.

Dit doer a.s.r. met behulp van de Studytube Auteurstool. Dit onderdeel van het totale leerplatform, bundelt het aanbod van meer dan 1.000 externe opleiders.

Kom te weten hoe dit a.s.r. tijd en kosten helpt besparen en welke voordelen dit heeft voor jouw organisatie. 


In dit e-book leer je:

  • Wat een Opleidingsintermediair is;

  • Hoe je het hoogste rendement uit het leerbudget haalt;

  • Hoe je de drempel tot ontwikkelen verlaagt;

  • Hoe a.s.r. de vruchten plukt van de Opleidingsintermediair.


"Grote winst voor HR is ook dat je zelf niet alle contracten met de diverse opleiders hoeft af te sluiten. Als we zelf opleiderscontracteren, dan kost dat veel tijd. Denk aan de contractonderhandeling en voldoen aan wet- en regelgeving. Nu zijn deze elementen al door Studytube gedaan enkunnen we in een paar minuten ons aanbod uitbreiden, waar dat normaal gesproken toch al snel meerdere maanden kost."

Manon van der Lely Manager HR-Development, a.s.r.


Deze organisaties leren en groeien met Studytube

  • Adecco
  • Fletcher Hotels
  • Sanoma
  • Volker Wessels
  • BMC
  • Manpower